Najpopularniejsze kolory kamizelek

Bezrękawnik coraz częściej trafia ze sklepu do damskiej szafy. Doceniany jest przez panie z różnych przedziałów wiekowych. Wyprodukowany z nylonu i pikowany nie tylko daje ciepło podczas chłodnych dni, ale też prezentuje się bardzo stylowo. Jakie kolory kamizelek będą modne w tym roku?

Do odważnych świat należy!

Pora zrezygnować z ponurych odcieni. Panie powinny przywitać okres jesienno-zimowy śmiałymi, wyrazistymi kolorami. Ten sezon definitywnie należy do: błękitu, fioletu, ale przede wszystkim… czerwieni! W ostatnim czasie ten kolor po prostu dominuje na pokazach mody. Nie ma się czemu dziwić, czerwony kolor odmładza i dodaje dziewczęcego uroku. Powinny nosić go panie w każdym wieku! Warto dodać, że Polki i tak wciąż chętnie kupują kurtki w odcieniach czerni, szarości i brązu. Kolorowy bezrękawnik to znakomita opcja, aby ożywić okrycie wierzchnie w stonowanej barwie.

Nawet zimą może być wesoło!

Podczas gdy wiosną wszystko budzi się do życia, okres od października do kwietnia nie nastraja człowieka zbyt pozytywnie. Humor zawsze można sobie jednak poprawić. Do tego przyda się kamizelka w modnym, żółtym kolorze. Nawet Gucci „oszalał” na jego punkcie
i rekomenduje łączenie pastelowej żółci z innymi tonacjami np. szarą. Wyobraźmy sobie zatem szarą kurtkę przykrytą żółtą, nylonową kamizelką. Takie połączenie rozweseli każdą kobietę, która się na nie zdecyduje!

Róż powraca!

Kiedyś róż kojarzony był wyłącznie z kolorem dla małych dziewczynek, lalkami Barbie i ogólnym kiczem. Wrócił na salony za sprawą filmu „Legalna blondynka” z Reese Witherspoon w roli głównej. Choć tytułowa bohaterka wolała raczej klasyczny róż, w tym sezonie popularny będzie nieco ciemniejszy i głębszy deseń. Świetnie kooperuje on z połyskującym nylonem, z którego wykonane są bezrękawniki damskie. Podobnie jak czerwień, różowy kolor odejmuje lat, a całej stylizacji nadaje powiewu świeżości.

Bezrękawniki damskie w różnych kolorach będą prawdziwym hitem tej zimy. Czerwień, żółć i róż mogą na stałe zagościć w naszych szafach.

Kontynuuj czytanie

Przejściowy płaszcz damski 2022
Wiosenna kurtka jeansowa
Damskie bezrękawniki 2022