Fasony męskich spodni – poradnik

Szeroki wybór krojów męskich spodni może przerażać niektórych panów, na szczęście jednak nie jest to tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Wiedza o fasonach męskich spodni pozwoli dopasować najlepszy do swojej sylwetki. Jaki krój spodni wybrać?

Spodnie skinny

Spodnie w stylu skinny doskonale nadają się dla szczupłych mężczyzn. Nogi nie mogą być jednak zbyt chude, ponieważ opinające spodnie dodatkowo to podkreślą. Panowie o mocno zbudowanych udach i łydkach również nie będą prezentowali się w tych spodniach.

Fason silm

Fason slim to obok kroju regular, najpopularniejszy typ męskich spodni. Sklep odzieżowy Brendi prezentuje wiele tego rodzaju spodni, które są nie tylko modne, ale też niezwykle praktyczne. Fason slim został stworzony z myślą o szczupłych, chudych oraz przeciętnie zbudowanych mężczyznach.

Krój regular

Klasyczny krój regular to najbardziej uniwersalny fason męskich spodni, w którym nogawka jest zupełnie prosta. W tego rodzaju spodniach nie będą dobrze wyglądali panowie obdarzeniu szczupłymi nogami, ponieważ nogawki będą na nich „wisiały”. Mężczyznom o standardowej budowie ciała oraz bardziej puszystym panom spodnie regular z całą pewnością przypadną do gustu.

Męskie spodnie baggy

Joggery łatwo poznać po obniżonym kroku, a także po dopasowanych nogawkach, które są szczególnie wąskie w łydkach, przez co spodnie podwijają się do góry w charakterystyczny sposób, odsłaniając kostkę. Joggery to wygodny spodnie dla każdego mężczyzny, które jednak kojarzą się przede wszystkim ze streetwearem, przez co zyskały popularność przede wszystkim wśród dwudziestolatków.

Zobacz też: hotelvillas